8500000 تومان

تونل ضدعفونی کننده

جزئیات آگهی

  • شناسه آگهی: 543

  • اضافه شده: 2020-04-27

  • قیمت تخفیف: 8500000 تومان

  • شرایط: جدید

  • موقعیت مکانی : ایران

  • استان: البرز

  • شهر: کرج

  • تلفن: 09355796001-09125965160

  • بازدیدها: 75

توضیحات

طراحی و تولیدتونل هوشمندضدعفونی کننده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و…
تونل ضدعفونی کننده هوشمند گروه فنی مهندسی آوا می‌تواند در ورودی اماکن مختلف با مه‌پاشی مواد ضد عفونی کننده، تمامی سطوح افراد را در حین ورود و خروج از این گیت، از انواع آلودگی‌ها خصوصا ویروس‌ها از جمله ویروس کرونا ضدعفونی کند. این تونل محفظه مخصوصی برای ضدعفونی کردن دست از ویروس کرونا نیز دارد.
این تونل ضدعفونی کننده به طوری طراحی شده است که تمامی اندام فرد را از سر تا پا مورد مه‌پاشی مواد ضدعفونی کننده قرار می‌دهد و محفظه‌ای مخصوص برای ضدعفونی کردن دست‌ها نیز در آن تعبیه شده است. این تونل ضدعفونی کننده به محض نزدیک شدن فرد به این گیت ضدعفونی کننده، با توجه به سنسورهای نصب شده در آن حضور فرد را تشخیص می‌دهد و با ۱۰ نازل از زوایای مختلف شروع به پاشیدن مواد ضدعفونی کننده روی تمامی بدن فرد می‌کند، سپس فرد در اواسط تونل دست‌های خود را به مدت سه ثانیه در محفظه مخصوص ویروس کشی از دست قرار می‌دهد و با استریل شدن دست به دلیل پاشیدن مواد ضد عفونی کننده، فرد از تونل خارج می‌شود. این محصول می‌تواند نقش شایانی در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد و امنیتی قابل ملاحظه برای کارکنان ادارات و صنایع مختلف و نیز ساکنین آپارتمان‌ها و ساختمان‌ها به همراه آورد.
ویژگی‌های تونل ضد عفونی کننده استیم پاور

از امکانات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ضدعفونی کردن کامل فرد از انواع
# ویروس‌ها و آلودگی‌هاامکان استفاده از انواع مواد ضدعفونی کننده طبق خواست مشتری
# پاشش مواد ضدعفونی کننده از زوایای مختلف
# کاملا اتوماتیک و هوشمند
# مصرف بهینه مواد ضدعفونی کننده # محفظه مخصوص ضدعفونی کردن دست‌ها
# مناسب جهت عبور سریع عابران از تونل
# اجرا و راه اندازی سریع مه‌پاشی با سرعت بالا
۱۰ نازل مه پاشی تعبیه شده برای پوشش دادن کل سطوح خارجی فرد
#گروه فنی مهندسی آوا

View this post on Instagram

طراحی و تولیدتونل هوشمندضدعفونی کننده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و… تونل ضدعفونی کننده هوشمند گروه فنی مهندسی آوا می‌تواند در ورودی اماکن مختلف با مه‌پاشی مواد ضد عفونی کننده، تمامی سطوح افراد را در حین ورود و خروج از این گیت، از انواع آلودگی‌ها خصوصا ویروس‌ها از جمله ویروس کرونا ضدعفونی کند. این تونل محفظه مخصوصی برای ضدعفونی کردن دست از ویروس کرونا نیز دارد. این تونل ضدعفونی کننده به طوری طراحی شده است که تمامی اندام فرد را از سر تا پا مورد مه‌پاشی مواد ضدعفونی کننده قرار می‌دهد و محفظه‌ای مخصوص برای ضدعفونی کردن دست‌ها نیز در آن تعبیه شده است. این تونل ضدعفونی کننده به محض نزدیک شدن فرد به این گیت ضدعفونی کننده، با توجه به سنسورهای نصب شده در آن حضور فرد را تشخیص می‌دهد و با ۱۰ نازل از زوایای مختلف شروع به پاشیدن مواد ضدعفونی کننده روی تمامی بدن فرد می‌کند، سپس فرد در اواسط تونل دست‌های خود را به مدت سه ثانیه در محفظه مخصوص ویروس کشی از دست قرار می‌دهد و با استریل شدن دست به دلیل پاشیدن مواد ضد عفونی کننده، فرد از تونل خارج می‌شود. این محصول می‌تواند نقش شایانی در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد و امنیتی قابل ملاحظه برای کارکنان ادارات و صنایع مختلف و نیز ساکنین آپارتمان‌ها و ساختمان‌ها به همراه آورد. ویژگی‌های تونل ضد عفونی کننده استیم پاور از امکانات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ضدعفونی کردن کامل فرد از انواع # ویروس‌ها و آلودگی‌هاامکان استفاده از انواع مواد ضدعفونی کننده طبق خواست مشتری # پاشش مواد ضدعفونی کننده از زوایای مختلف # کاملا اتوماتیک و هوشمند # مصرف بهینه مواد ضدعفونی کننده # محفظه مخصوص ضدعفونی کردن دست‌ها # مناسب جهت عبور سریع عابران از تونل # اجرا و راه اندازی سریع مه‌پاشی با سرعت بالا ۱۰ نازل مه پاشی تعبیه شده برای پوشش دادن کل سطوح خارجی فرد #گروه فنی مهندسی آوا

A post shared by #گروه فنی مهندسی آوا (@avagrooup) on

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد ارسال شده در این آگهی

پیشنهاد خود را ایجاد کنید

فقط کاربران ثبت نامی می توانند پیشنهاد بدهند *

قیمت آگهی

8500000 تومان

classiera loader

دیدگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامتگذاری شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید